Apsaugos sistemų įrengimas

Masinių renginių apsauga

Fizinė apsauga

Apsaugos sistemų įrengimas
Masinių renginių apsauga
Fizinė apsauga
Viena iš efektyviausių priemonių apsaugoti patalpas nuo vagysčių yra elektroninės patalpų saugos sistemos (signalizacijos). Tai taip pat yra ir vienas iš pigiausių saugos būdų. Mūsų saugos specialistai kiekvienam objektui pritaikys specifinį apsaugos modelį, pagal Jūsų keliamus reikalavimus.
Užtikriname kompleksinę apsaugą bei viešosios tvarkos palaikymą masinių renginių bei susibūrimų metu. UAB „R2G SECURITY“ apsaugos darbuotojai yra puikiai parengti saugoti asmenis bei materialų turtą renginių metu, tai yra: koncertai, šventės, konferencijos, naktiniai klubai, restoranai, sporto renginiai ir kita. Užtikriname dalyvių bei organizatorių saugumą padidėjusios rizikos zonose, kur gali susidaryti gyvybiškai bei materialiai pavojingos situacijos.
UAB „R2G SECURITY“ siūlo savo paslaugas, siekdama užtikrinti Jūsų bendrovei priklausančio objekto visapusišką fizinę apsaugą. Kliento objektą saugo paskirtas apsaugos darbuotojas ar keli apsaugos darbuotojai. Apsaugos darbo laikas yra suderinamas su klientu. Darbuotojų skaičius priklauso nuo poreikio ar kliento pageidavimų. Apsaugos darbuotojai turi specialias uniformas. Naudoja įstatymo nustatytas apsaugos priemones - radijo stotis, antrankius, dujų balionėlius, lazdas, prožektorius bei pagal būtinybę – ginklus. Jie paruošti pagal specialią saugos apmokymo programą. Apsaugos darbuotojas užtikrina objekte nustatytą tvarką, reaguoja į pavojaus signalus, sulaiko nustatytos tvarkos pažeidėjus bei vykdo kitas funkcijas, susijusias su objekto apsauga. Mūsų užduotis - apsaugoti objektą nuo neteisėtų veiksmų (vagysčių, įsilaužimų, sabotažo ar vandalizmo aktų). Gaisro ar techninės avarijos atveju - imtis reikiamų veiksmų ir priemonių, siekiant sumažinti padarinius.
apsaugos sistemų montavimas
adresas

Verkių g. 5

LT-09303

telefonas

+37068759196

852030595

paštas

info@r2g.lt

General Conditions
Terms of Use
Privacy Policy
apsauga facebook
apsauga pinterest
apsauga twitter